Zmywarki a także jak się na nie mówi - szorowarki to maszyny przemysłowe wykorzystywane do mycia i suszenia dużych powierzchni w jednym przejściu roboczym. Przez co urządzenia te umożliwiają natychmiastowe użycie powierzchni podłogowej zaraz po jej umyciu i osuszeniu. Zmywarki (Szorowarki) czyszczą powierzchnię przy pomocy szczotek zainstalowanych na głowicy lub padów czyszczących. Zmywarka dozuje odpowiednią ilość wody wraz ze środkiem chemicznym na szczotkę, która szoruje powierzchnię, a brudna ciecz jest zasysana z powrotem do urządzenia przy pomocy ssawy z gumową listwą.

Szeroka oferta urządzeń jest w stanie dostarczyć zmywarki - szorowarki ręczne, z napędem, z fotelem dla operatora oraz samojezdne. Kierując się wyborem zmywarki - szorowarki należy pamiętać o wydajności urządzenia na jednym pełnym zbiorniku wody czystej z detergentem, mierzonej w metrach kwadratowych na godzinę. Zmywarki - szorowarki mogą również posiadać zasilanie bateryjne bądź sieciowe. Przy zastosowaniu akumulatorów zmywarka - szorowarka, będzie bardziej mobilna i dotrze do trudno dostępnych miejsc, gdyż nie będzie Państwa ograniczał kabel zasilający oraz czynności związane z jego manewrowaniem.

Należy jednak pamiętać, że wybierając zmywarkę - szorowarkę zasilaną bateryjnie będziemy musieli liczyć się z jej ładowaniem. Pełny cykl ładowania zmywarki - szorowarki wynosi 8 pełnych godzin. Nie jest on zależny od częściowego czy też całościowego rozładowania.

Zmywarka - szorowarka jest dość kosztownym sprzętem, jednak jako rozwiązanie czyszczące jest bardzo wygodne, szybkie w użyciu i higieniczne. Efekty pracy urządzenia jakim jest zmywarka - szorowarka widoczne są już po pierwszym użyciu.

Jesteśmy w stanie dobrać urządzenie odpowiednie dla Państwa potrzeb i wymagań. Jeśli pojawią się jakieś pytania, zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami.

Zmywarka IPC Gansow CT 30 Maszyna do mycia posadzek Zmywarka IPC Gansow CT 30 Maszyna do mycia posadzek
Producent: IPC GANSOW
Cena: 15 590,25 zł (netto: 12 675,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zmywarka IPC Gansow CT 40 Maszyna do mycia posadzek Zmywarka IPC Gansow CT 40 Maszyna do mycia posadzek
Producent: IPC GANSOW
Cena: 14 101,95 zł (netto: 11 465,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zmywarka IPC Gansow CT 70 Maszyna do mycia posadzek Zmywarka IPC Gansow CT 70 Maszyna do mycia posadzek
Producent: IPC GANSOW
Cena: 23 886,60 zł (netto: 19 420,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zmywarka IPC Gansow CT 80 Maszyna do mycia posadzek Zmywarka IPC Gansow CT 80 Maszyna do mycia posadzek
Producent: IPC GANSOW
Cena: 44 710,50 zł (netto: 36 350,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl