Usuwanie plamy z rdzy na płytkach

Usuwanie plamy z rdzy na płytkach

Istnieje wiele rodzajów zabrudzeń trudnych do usunięcia za pomocą standardowych środków czyszczących. Do jednych z najbardziej uciążliwych można zaliczyć plamy z rdzy. Powstają one wówczas, kiedy metalowe, nieodporne na korozję urządzenia, mają kontakt ze zbyt zawilgoconym podłożem albo ścianą. Jeśli szukasz sposobu na przywrócenie dawnego blasku płytkom – skorzystaj z oferty naszych innowacyjnych maszyn czyszczących. Usuwanie plam z rdzy jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Usuwanie plam z rdzy myjką ciśnieniową

Jeśli borykasz się ze starymi plamami z rdzy i nie wiesz, jak skutecznie się ich pozbyć, wypróbuj możliwości nowoczesnych myjek ciśnieniowych. Już samo ciśnienie wody osmotycznej lub zdemineralizowanej pozwala skutecznie oderwać z powierzchni płytek pozostawiając posadzkę czystą i pozbawioną śladów korozji. A co wtedy, gdy to nie wystarczy? Jeżeli zabrudzenia są wyjątkowo oporne, możesz skorzystać ze specjalnie dostosowanych ścierniw, które w połączeniu z wysokim ciśnieniem rozbiją warstwę rdzy na powierzchni. Nie zaleca się jednak stosowania tego rozwiązania na płytkach błyszczących.

Usuwanie plam z rdzy — chemia do czyszczenia maszynowego

Dodatek chemii czyszczącej w odpowiednich proporcjach również zwiększa skuteczność usuwania plam z rdzy na płytkach. Odpowiednio dobrany produkt połączony z wysokim ciśnieniem i pracą szczotek to gwarantowany sukces w sprzątaniu trudnych zabrudzeń.

Profesjonalne usuwanie plam z rdzy dzięki nowoczesnej technologii

Oferowane przez nas urządzenia myjące to wysokiej klasy maszyny przeznaczone dla właścicieli firm i zakładów, np. dużych sieci handlowych. W bogatej ofercie znajdziesz produkty marki IPC. Oprócz sprzedaży prowadzimy również serwis tych urządzeń. Do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie, służąc niemal 30-letnim doświadczeniem w branży. W przypadku pytań dotyczących usuwania plam z rdzy na płytkach zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl