Producenci
Promocje
Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super 3l
Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super 3l
216,60 zł 131,44 zł 176,10 zł 106,86 zł
Opryskiwacz ciśnieniowy Xi6 6l
Opryskiwacz ciśnieniowy Xi6 6l
156,80 zł 122,19 zł 127,48 zł 99,34 zł
szt.
Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super HD alka line 6l
Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super HD alka line 6l
238,46 zł 206,78 zł 193,87 zł 168,11 zł
szt.
Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super 12l
Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super 12l
248,39 zł 193,67 zł 201,94 zł 157,46 zł
szt.
Usuwanie plamy z rdzy na płytkach

Usuwanie plamy z rdzy na płytkach

Istnieje wiele rodzajów zabrudzeń trudnych do usunięcia za pomocą standardowych środków czyszczących. Do jednych z najbardziej uciążliwych można zaliczyć plamy z rdzy. Powstają one wówczas, kiedy metalowe, nieodporne na korozję urządzenia, mają kontakt ze zbyt zawilgoconym podłożem albo ścianą. Jeśli szukasz sposobu na przywrócenie dawnego blasku płytkom – skorzystaj z oferty naszych innowacyjnych maszyn czyszczących. Usuwanie plam z rdzy jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Usuwanie plam z rdzy myjką ciśnieniową

Jeśli borykasz się ze starymi plamami z rdzy i nie wiesz, jak skutecznie się ich pozbyć, wypróbuj możliwości nowoczesnych myjek ciśnieniowych. Już samo ciśnienie wody osmotycznej lub zdemineralizowanej pozwala skutecznie oderwać z powierzchni płytek pozostawiając posadzkę czystą i pozbawioną śladów korozji. A co wtedy, gdy to nie wystarczy? Jeżeli zabrudzenia są wyjątkowo oporne, możesz skorzystać ze specjalnie dostosowanych ścierniw, które w połączeniu z wysokim ciśnieniem rozbiją warstwę rdzy na powierzchni. Nie zaleca się jednak stosowania tego rozwiązania na płytkach błyszczących.

Usuwanie plam z rdzy — chemia do czyszczenia maszynowego

Dodatek chemii czyszczącej w odpowiednich proporcjach również zwiększa skuteczność usuwania plam z rdzy na płytkach. Odpowiednio dobrany produkt połączony z wysokim ciśnieniem i pracą szczotek to gwarantowany sukces w sprzątaniu trudnych zabrudzeń.

Profesjonalne usuwanie plam z rdzy dzięki nowoczesnej technologii

Oferowane przez nas urządzenia myjące to wysokiej klasy maszyny przeznaczone dla właścicieli firm i zakładów, np. dużych sieci handlowych. W bogatej ofercie znajdziesz produkty marki IPC. Oprócz sprzedaży prowadzimy również serwis tych urządzeń. Do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie, służąc niemal 30-letnim doświadczeniem w branży. W przypadku pytań dotyczących usuwania plam z rdzy na płytkach zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl