Serwis

Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Serwisu Gwarancyjnego i Pogwarancyjnego!

Serwis Technologie Czyszczenia jest jedynym partnerskim serwisem klasy A urządzeń marki Kärcher w województwie łódzkim. Zapewniamy pełen zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, dysponując dobrze wyposażonym autoryzowanym serwisem, fachową wiedzą, samochodem serwisowym i dostępem do dużego magazynu części zamiennych i wyposażenia dodatkowego. Doświadczenie naszych serwisantów z długoletnim stażem gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Nasi doskonale wykwalifikowani sprzedawcy i serwisanci chętnie pomogą spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Serwisu Gwarancyjnego i Pogwarancyjnego!

Serwis Technologie Czyszczenia jest jedynym partnerskim serwisem klasy A w województwie łódzkim. Zapewniamy pełen zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, dysponując dobrze wyposażonym autoryzowanym serwisem, fachową wiedzą, samochodem serwisowym i dostępem do dużego magazynu części zamiennych i wyposażenia dodatkowego. Doświadczenie naszych serwisantów z długoletnim stażem gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Nasi doskonale wykwalifikowani sprzedawcy i serwisanci chętnie pomogą spełnić Państwa oczekiwania.

Serwisujemy także urządzenia marek:
Kärcher, IPC, Nilfisk Alto, Kranzle, Wap, Comac, Lavor, Annovi Reverberi, EHRLE.

W naszej ofercie również zakuwanie węży ciśnieniowych do myjek ciśnieniowych. Dysponujemy nowoczesną maszyną do zakuwania węzy ciśnieniowych oraz przecinarką do węży, dlatego zapewniamy naszym klientom wysoką jakość wykonanej usługi  na solidnej jakości częściach. Naprawa węży ciśnieniowych jest częstą alternatywą do zakupu uzasadnioną ekonomicznie.
 

Posiadamy duży magazyn części zamiennych i wyposażenia dodatkowego. W określonych przypadkach możemy sprzedać części do naprawy urządzeń. W tym celu prosimy o kontakt mailowy serwis@ogrodowczyk.com.pl


Serwis znajduje się przy głównej siedzibie firmy:
Łódź, ul. Łupkowa 49, 91-605
tel./fax.: 42 659 81 07, 42 659 81 06
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl