FIBRATESCO: Innowacyjność i Jakość od 1969 Roku

FIBRATESCO, założona w 1969 roku, rozpoczęła działalność w Tribiano, gdzie w 1970 roku uruchomiono produkcję. Początki firmy wiążą się z Milanem, gdzie pierwsza nazwa firmy została zmieniona, aby sprostać rosnącym wymaganiom zwiększonej produkcji. W latach 70. XX wieku głównym produktem firmy była tkanina nietkana, szybko jednak asortyment rozszerzył się o ścierne materiały aplikowane na tkaninę nietkaną. Od 1980 roku produkcja tkanin nietkanych na potrzeby wkładek i innych zastosowań została zakończona, a firma skoncentrowała się na rozwijającej się od lat 70. produkcji ściernic. Od tego czasu FIBRATESCO produkuje również ściernice do zastosowań przemysłowych oraz pady do podłóg.

Dzięki współpracy z Norton Inc. USA w latach 1972-1982, FIBRATESCO udoskonaliła swoje technologie, stając się w latach 80. jednym z wiodących światowych producentów materiałów ściernych. FIBRATESCO jest dzisiaj uznawane za firmę na czele technologicznego rozwoju w produkcji wielu produktów, zorientowaną na wysoką jakość i zadowolenie klienta. Przez lata firma ewoluowała, ulepszając technologię i procesy produkcyjne, osiągając znakomite wyniki. FIBRATESCO wyróżnia się także terminowym realizowaniem zamówień klientów, co odróżnia ją od konkurencji, chyba że wystąpią okoliczności niezależne od firmy. Obecnie FIBRATESCO współpracuje z setkami klientów na poziomie przemysłowym i handlowym we Włoszech, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Dalekim Wschodzie oraz w Ameryce Południowej.

Od 2015 roku wprowadzenie na rynek nowej linii padów do podłóg, Range 6, znacząco zwiększyło sprzedaż tych produktów, zmuszając Fibratesco do zaprzestania produkcji innych produktów, aby sprostać nowym zapotrzebowaniom rynku na te pady.

Obecnie FIBRATESCO specjalizuje się w produkcji padów do podłóg i rozważa możliwość otwarcia drugiej fabryki do ich produkcji.

 

Fibratesco

Pad Biały FIBRATESCO linia 5  20'' Ogrodowczyk Łódź Pad Biały FIBRATESCO linia 5 20'' Ogrodowczyk Łódź
Producent: Fibratesco
Cena:

49,11 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,93 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl