HydroPower RO S +nLITE CARBOON 24K RONK1

Dostępność: Chwilowo brak
Cena: 24 553,12 zł 24553.12
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 24 553 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: UNGER
Kod produktu: RONK1

Opis

Za pomocą modelu HydroPower RO S jesteśmy w stanie wyprodukować czystą wodę demineralizowaną, przy niskich kosztach - szczególnie na obszarach gdzie występuje twarda woda. Dzięki kompaktowej i solidnej konstrukcji HydroPower RO S jest łatwy w transporcie i manewrowaniu. Technologia polegająca na 3-stopniowym procesie filtrowania wody pozwala na otrzymanie w niemal 100% czystą wodę, pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń i minerałów. Ciśnienie wody generowane jest przez wysokiej jakości pompę ze stali nierdzewnej pozwalającej na doprowadzenie wody na znaczną wysokość, tak by wykorzystać ją do mycia przeszkleń lub elewacji. 

Urządzenie demineralizuje wodę w procesie składającym się z 3 kroków. Najpierw woda przepływa przez filtr wstępny kombi, który usuwa chlor i osady. Następnie woda jest pompowana przez wysokowydajne membrany RO, które odfiltrowują do 98% rozpuszczonych minerałów i zanieczyszczeń.

W ostatnim etapie demineralizacji, woda dzieli się na dwie ścieżki: koncentrat (wszystkie zanieczyszczenia i minerały) oraz woda czysta. Ta druga jest przesyłana do filtra DI, gdzie pozostałe minerały są wiązane do wysokiej jakości żywicy jonowymiennej. W wyniku procesu otrzymujemy czystą wodę. 

Urządzenie zalecane jest dla obszarów z twardą lub bardzo twardą wodą.

W zestawie znajdują się:

  1. Urządzenie HydroPower RO S,
  2. nLite Carbon 24K kij główny, 6-częściowy, 8,60cm,
  3. nLite Carbon 24K kij przedłużający, 2-częściowy, 3,20cm,
  4. nLite Adapter przedłużający,
  5. nLite Adapter kątowy zestaw M, 42cm,
  6. nLite Power szczotka, dzielona, 42cm,
  7. DuroFlex-wąż wysokowydajny, 25m.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl