Rozwiązania dla rolnictwa

W ostatnich czasach rolnictwo w naszym kraju stało się jedną z dominujących grup docelowych, na których producenci maszyn czyszczących skupiają swoją uwagę. Spowodowane jest to nie tylko znaczącym rozwojem tego segmentu gospodarczego, ale również zwiększającymi się zagrożeniami jakie dotykają samych rolników i ich uprawy lub hodowle.

Na terenie naszego kraju zauważamy występowanie gospodarstw rolnych, które są od siebie różne wielkościowo i jakościowo. Jednak czy to małopowierzchniowe czy wielkopowierzchniowe gospodarstwo, mają one podobne problemy które potrzebują konkretnych rozwiązań.

Największe zapotrzebowanie w branży dostrzegalne jest na zakup urządzenia wysokociśnieniowego z podgrzewaniem wody lub bez podgrzewania. Jednak jest to tylko jak się okazuje wierzchołek góry lodowej. Zapotrzebowanie faktyczne na utrzymanie czystości całej branży wymaga użycia różnych technologii i różnych produktów. Niekiedy wskazane jest ich połączone użycie. Dostrzega się, że coraz częściej osoby związane z sektorem rolniczym poszukują urządzeń do zamiatania tj. zamiatarki manualne lub spalinowe jak i odkurzaczy specjalistycznych do uporczywych zanieczyszczeń.

Nie ma się co oszukiwać! Zachowanie wysokich standardów higieny to nieodzowny element profesjonalnej hodowli zwierząt. Regularne czyszczenie zagród, tj. usuwanie dużych śmieci jako czyszczenie wstępne oraz dezynfekcja i doraźne sprzątanie pomiędzy okresami wymagającymi gruntownego czyszczenia, jest konieczne, by chronić zwierzęta przed przenoszącymi choroby pasożytami i patogenami. Dzięki zastosowaniu wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących z systemem dezynfekującym, zadanie to można wykonać zarówno szybko jak i efektywnie. Pozwala to nie tylko poprawić poziom higieny i lepiej dbać o zdrowie zwierząt, ale także zmniejszyć nakład pracy i koszt prawdopodobnego leczenia stada.

Podobnie ma się sprawa z uprawą roślin. Profesjonalna produkcja rolna wymaga wysokiej jakości urządzeń, na których można polegać przez wiele lat. Dlatego tak ważne jest, by bez względu na rodzaj maszyny rolniczej, poprzez regularne mycie, zapewnić jej długoletnie funkcjonowanie. Z urządzeniami wysokociśnieniowymi, dbałość o gospodarstwo jest proste i skuteczne. Szeroka gama zastosowań urządzeń, wiele dostępnych akcesoriów i wreszcie innowacyjność proponowanych rozwiązań, pozawala na dobranie odpowiedniego sprzętu pod konkretne potrzeby klienta. W ten sposób rozwiązania z zakresu czyszczenia nie tylko zapewnią czystość w gospodarstwie rolnym, ale także pozwolą ograniczyć wydatki, poprzez wydłużenie okresu użytkowania posiadanego sprzętu.

Jeśli poszukujecie Państwo odpowiednich rozwiązań z zakresu czyszczenia lub posiadają już Państwo podpisaną umowę z AMiR na dofinansowanie do zakupu urządzeń, to zapraszamy do naszego oddziału:

Ogrodowczyk Sp. J.
ul. Łupkowa 49
91-605 Łódź
(wjazd do Łodzi od Strykowa)

lub do wcześniejszego kontaktu z naszymi doradcami pod nr tel.: 668-358-908

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl