Jesienna akcja serwisowa 2022

Akcja serwisowa dla wszystkich użytkowników urządzeń marek Karcher i IPC na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Z okazji zbliżającej się zimy, a wraz z nią zakończenia sezonu, przygotowaliśmy dla Państwa akcję serwisową, która dotyczy wszelakich urządzeń czyszczących marek Karcher i IPC znajdujących się na terenie województwa łódzkiego. Do końca roku 2022 możecie Państwo skorzystać z promocji, która obejmuje przegląd serwisowy urządzenia czyszczącego wraz z dojazdem pod wskazane miejsce w cenie 199 zł brutto. Usługa będzie wykonywana zgodnie ze standardami przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń czyszczących i będzie odnotowana w systemie CRM prowadzonym przez firmy produkujące urządzenia, czyli Karcher i IPC.

Podczas przeglądu sprawdzone zostaną wszystkie elementy oraz podzespoły, które mogą ulec nadmiernej eksploatacji oraz wszelki dodatkowy osprzęt, jaki Państwo posiadacie.

Akcja dotyczy takich urządzeń jak: myjki wysokociśnieniowe zimnowodne i ciepłowodne, szorowarki prowadzone ręcznie lub z fotelem dla operatora, zamiatarki prowadzone ręcznie lub z fotelem dla operatora, odkurzacze domowe i specjalistyczne.

Cena przeglądu nie zawiera cen części, które zostaną wymienione za zgodą i na wyraźne polecenie klienta oraz ceny robocizny serwisanta.

By wziąć udział w akcji należy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub telefonicznie i umówić się na odpowiedni dzień.

 

Link do formularza

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl