Usuwanie śladów opon na posadzkach przemysłowych 0
Usuwanie śladów opon na posadzkach przemysłowych

Najczęściej spotykane to ślady po obuwiu sportowym na salach WF i halach sportowych, salach weselnych oraz ślady po oponach wózków widłowych w halach magazynowych. Takie zabrudzenia spotykamy też na parkingach.

Zawsze powinniśmy przestrzegać zasady wykorzystania najłagodniejszego dla posadzki rozwiązania, zarówno pod względem mechanicznym, termicznym, czy użycia chemii.

Zwiększenie mechaniki przy doczyszczaniu podłóg np. większy docisk szczotki, twardsza szczotka lub pady może uszkodzić nawierzchnię.

Aby pozbyć się tych zabrudzeń trzeba zastosować  środek na bazie rozpuszczalnika. Nasi klienci używają najczęściej RM 776 firmy Karcher. Jest to preparat do stosowania miejscowego w koncentracie i zebrania z posadzki za pomocą szorowarki do posadzek. Usuwa również powłoki polimerowe, oleje, smary i sadzę.

Preparat został stworzony właśnie do usuwania śladów gumy. Stosowaliśmy go betonie, gresach,podłogach epoksydowych, lastriko od co najmniej kilkunastu lat. Nie spotkaliśmy się z sytuacją uszkodzenia posadzki, ale zawsze informujemy klientów o potrzebie zneutralizowania posadzki czystą wodą po użyciu RM 776.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl