Przełom w czyszczeniu - Willmop 50B na Polskim rynku! 0
Przełom w czyszczeniu - Willmop 50B na Polskim rynku!

Sint-Andries i Rewolucja Czystości

Sint-Andries to regionalny szpital ogólny dysponujący 270 łóżkami. Zespół 45 pracowników sprzątających odpowiada tam za utrzymanie czystości na powierzchni około 30,000 m². Wywiad z Ann-Sophie, pracownicą szpitala, rzuca światło na transformację procesów czyszczenia, jaka nastąpiła po wprowadzeniu urządzenia TSM Willmop 50B. Przed jego zakupem personel mierzył się z przestarzałym sprzętem, który wymagał aktualizacji w kierunku bardziej ergonomicznych rozwiązań.


Willmop 50B jako Rozwiązanie

Inwestycja w 8 egzemplarzy urządzeń Willmop 50B była kierowana potrzebą ochrony pracowników przed ciężkimi, obciążającymi zadaniami. Urządzenie to zalazło swoje zastosowanie w różnych działach szpitala, ale przede wszystkim tam, gdzie przestrzeń była ograniczona – w pokojach pacjentów i lekarzy oraz biurach konsultacyjnych.


Korzyści i Zalety

Zaobserwowane pozytywy po wdrożeniu urządzeń Willmop 50B były następujące:

  • Ergonomia i wygoda: Brak obciążenia dla użytkownika, łatwość obsługi.
  • Łatwość w manewrowaniu: Łatwość poruszania się w ciasnych przestrzeniach.
  • Wydajność: Wysoka moc szorowania i ssania.
  • Prosta konserwacja: Łatwość w utrzymaniu sprzętu w czystości.
  • Redukcja kosztów pracy: Efektywniejsze procesy czyszczące.
  • Intuicyjność: Prostota użytkowania.
  • Innowacyjność: Uchwyt aktywowany dotykiem.
  • Ułatwienia: Łatwe napełnianie zbiornika na wodę.

Dodatkowo, współpraca z dystrybutorem była oceniana jako wysoce pozytywna, ze względu na dostosowane do potrzeb szkolenia i wsparcie techniczne.

Potencjał dla Polskiego Rynku

Dlaczego warto rozważyć urządzenia Willmop 50B w kontekście polskiego rynku? Polska, z dynamicznie rozwijającą się infrastrukturą i wysokimi standardami higieny, jest idealnym miejscem dla takich innowacji. Wykorzystanie urządzenia takiego jak Willmop 50B może nie tylko zwiększyć efektywność pracy, ale również podnieść standardy czystości w placówkach zdrowotnych, hotelach, biurowcach i wielu innych obiektach.

Przygotowanie pracowników do nowych technologii i procesów, które niesie za sobą zakup urządzeń typu Willmop 50B, stanowi również okazję do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. To, w połączeniu z ergonomicznym designem, może wpłynąć na poprawę dobrostanu pracowników i zmniejszenie absencji chorobowej.

Podsumowanie

Przeniesienie sukcesu marki TSM i urządzeń Willmop 50B na polski rynek to nie tylko kwestia wprowadzenia produktu, ale strategii wpasowania go w specyfikę i wymagania miejscowego sektora. To szansa na podniesienie standardów, zoptymalizowanie kosztów i poprawę doświadczeń zarówno pracowników, jak i klientów. Warto śledzić te zmiany, a my – Ogrodowczyk Spółka Jawna – pragniemy być częścią tej ewolucji, dostarczając najlepsze rozwiązania czyszczące na rynek.

 


Bibliografia:

  1. https://www.tsmitaly.com/en/news-en/willmop-making-cleaning-easier-at-st-andries-tielt-hospital/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl