Mycie kostki brukowej - kupić czy wypożyczyć maszynę ? 0
Mycie kostki brukowej - kupić czy wypożyczyć maszynę ?

Zakładamy, że dysponujemy myjką ciśnieniową. Powinniśmy ocenić, czy sprzęt, którym dysponujemy jest wystarczający do wykonania pracy bądź zlecenia.

Jeśli nasza myjka ma niewystarczające parametry, będziemy myć powierzchnię znacznie dłużej  i zużyjemy więcej czasu, wody, prądu i środków chemicznych. Możliwe również, że sprzęt odmówi nam posłuszeństwa i zapłacimy za serwis. W takim przypadku zwykle pozostaje dylemat: kupić czy wypożyczyć?

Do tej pory w przypadku prac wykonywanych cyklicznie bardziej korzystny był zakup urządzeń, z których mogliśmy korzystać zawsze kiedy była potrzeba. Takie urządzenie mogło być wykorzystane nie tylko do prac związanych z utrzymaniem czystości terenu lub wykonywaniu usług u klientów, lecz do drobniejszych prac związanych z zapewnieniem czystości w gospodarstwie.

I nadal jest to dobre rozwiązanie, ale musimy pamiętać o okresowych przeglądach i cyklicznym serwisowaniu sprzętu. Poza tym należy zwrócić uwagę, by przechowywać sprzęt czyszczący w optymalnych warunkach atmosferycznych - nie pozwalając na jego zamarznięcie, gdyż może się to wiązać z dodatkowymi kosztami naprawy.

W sytuacji, gdy prace wykonujemy sporadycznie, a koszty poniesione na zakup urządzenia nie mają szansy się zwrócić, zdecydowanie proponujemy skorzystanie z oferty wypożyczalni maszyn czyszczących.


Korzystając z jej zasobów możemy dobrać sprzęt odpowiedni do:

  • wielkości powierzchni,
  • warunków zasilania (240 V, 380 V, własne zasilanie),
  • rodzaju zanieczyszczeń: urządzenie zimnowodne lub gorącowodne.

Co najważniejsze możemy dobrać odpowiedni osprzęt, który może być w stanie znacznie zwiększyć skuteczność wykonania przez nas usługi.

Ważne, żeby wcześniej zarezerwować sprzęt w wypożyczalni maszyn czyszczących, by mieć pewność, że będziemy w posiadaniu wszystkich potrzebnych nam akcesoriów. Najkrótszy możliwy okres wypożyczenia to 1 doba. Przy dłuższych okresach np. powyżej 6 dni wypożyczalnia zwykle oferuje korzystny rabat.

Nawet, jeśli posiadamy odpowiednią maszynę do zaplanowanych prac, czasem potrzebujemy odpowiednio dobranego wyposażenia. Przy myciu kostki brukowej będą to ciśnieniowe węże przedłużeniowe, talerze typu T-Racer, dysze rotacyjne, węże do udrażniania kanalizacji, przedłużacze elektryczne na 380V.

A jeśli przy okazji chcemy umyć elewację wówczas przyda się długa lanca czy lanca do podawania środków chemicznych.

Często do umycia kostki brukowej wystarczy zimna woda i wysokie ciśnienie. Są jednak sytuacje, kiedy musimy wspomóc się środkami chemicznymi do usunięcia oleju, sadzy, rdzy czy różnego rodzaju plam. Część Wypożyczalni, w tym nasza, wspiera klientów również w tym zakresie.

Dostarczamy szerokiego asortymentu możliwego do wypożyczenia na interesujący Państwa okres. Jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie czyszczące tak, by mogli Państwo poradzić sobie z wykonaniem danej usługi, czy usunięciem konkretnego zanieczyszczenia.

Ważne by kierować się doświadczeniem pracowników w danej branży by mieć pewność, że proponowane nam rozwiązanie sprawdzi się i nie uszczupli niepotrzebnie zasobów naszego portfela.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni maszyn i urządzeń czyszczących. Nasza wypożyczalnia znajduje się w Łodzi, dokładnie w tym samym miejscu co siedziba firmy.

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl