Opcje przeglądania
Dostępność

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Spalinowe myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe dzielą się na dwie grupy ze względu na rodzaj zasilania: elektryczne i spalinowe. Źródło oraz rodzaj energii wykorzystywanej przez urządzenie wpływa na jego wydajność, moc, a co za tym idzie, również na cenę. Dlaczego warto wybrać droższą, spalinową myjkę ciśnieniową? Jakie ma zastosowanie? Na jakie parametry warto zwrócić szczególną uwagę?

IPC Portotecnica BENZ-C - niezawodna spalinowa myjka ciśnieniowa

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w skuteczną, wydajną spalinową myjkę ciśnieniową IPC Portotecnica BENZ-C. Urządzenie wyposażone jest w silnik Honda GX390 o mocy 13 KM, pompę korbowodową z ceramicznymi nurnikami i mosiężną głowicą, a także standardowy osprzęt, czyli pistolet, lancę, dyszę wysokiego ciśnienia oraz wąż. Myjka waży 75 kg, maksymalna temperatura na wylocie wynosi 50 stopni, a ciśnienie robocze osiąga do 250 bar przy przepływie wody 900 l/h. Sprawdź, do czego może przydać się tak solidna maszyna!

Zastosowanie spalinowych myjek ciśnieniowych

Ze względu na nieporównywalnie większą moc oraz wydajność w porównaniu z myjkami elektrycznymi, urządzenia o napędzie spalinowym znajdują zastosowanie w dużo bardziej wymagających warunkach. Może to być na przykład plac budowy, gdzie myjka służy do oczyszczania rusztowania, na którym znajdują się zastygające plamy betonu. Sprzęt dostępny w naszym sklepie sprawdzi się też do mycia drogi dojazdowej do budowy oraz przygotowywania różnych powierzchni do dalszych prac budowlanych. Zamów spalinową myjkę ciśnieniową, by cieszyć się ponadprzeciętną wydajnością, mocą i niezawodną pracą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl